Весна в кожному серці

Святковий концерт “Весна в кожному серці” від наших талановитих учнів пройшов на одному диханні, наповнюючи серця глядачів теплом та вірою у світле майбутнє. Кожен номер – від щирої пісні до драйвового танцю – став справжнім маніфестом життя, яке розквітає попри все. Наші юні артисти ще раз довели: талановита молодь – це і є те сонце, що зігріває наше “місто весни”.

Дякуємо всім учасникам за неймовірну атмосферу та щирі посмішки!💓