Пошук:

“100 днів” у ліцеї

Сьогодні ми раді поділитися враженнями від неймовірного свята “100 днів у школі” для наших чудових першачків ! Ці майже 100 навчальних днів були наповнені новими знаннями, дружбою та великими відкриттями.

Святкування було особливим і захопило усіх: динамічні конкурси, групові завдання, які вимагали співпраці, цікаві вправи для батьків. Це був захопливий освітній захід, де кожен міг проявити себе! Велика подяка нашим активним учням за їхню енергію та щирі емоції, а також батькам 1-А та 1-Б за те, що вони активно долучилися до інтерактиву і зробили свято ще більш родинним та веселим! Ваша підтримка – безцінна!

Це свято вкотре довело: ліцей– це не лише про уроки, а й про радість спільного навчання та незабутні моменти!

Вітаємо з перемогою !

Наш учень 5-А класу Тімур Сакс здобув 2-ге місце на Кубку міста Києва з кіокушин карате в розділі куміте!

​Він боровся у категорії 10-11 років до 45 кг і показав справжній характер, силу та незламний дух кіокушину. На змаганнях було представлено 36 різних вікових та вагових категорій. Географія учасників вражає — до Києва приїхали бійці з десятків клубів з різних куточків України, включаючи Луцьк, Бровари та, звичайно, Київ. Рівень конкуренції був дуже високий!

​Тіма, ти молодець! Тільки вперед!

Вітаємо з перемогою!


Учень 6-Б класу Роман Скоробагатько підкорив міжнародну арену, ставши срібним призером Чемпіонату Європи з кудо на Мальті! Рома продемонстрував неймовірну силу волі, майстерність і незламний дух у своїй ваговій категорії. Ця медаль — результат наполегливої праці, таланту та цілеспрямованості!
Вітаємо Романа і бажаємо нових спортивних висот та перемог!

День Гідності

21 листопада, у День Гідності та Свободи, наш навчальний заклад традиційно долучився до міжнародної ініціативи Global Dignity Day (Всесвітній День Гідності).

У 2025 році заходи в межах Всесвітнього Дня Гідності тривають з 21 листопада до 10 грудня. Це час, коли ми говоримо про цінності, що є основою суспільства: повагу, людяність та право бути вільними.

Розпочинаємо флешмоб заходів традиційним відеороликом за участю учнів “Що означає для вас поняття бути гідним?

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху — це комплексна національна інформаційно-просвітницька кампанія, яка проводиться двічі на рік з метою зниження рівня аварійності на дорогах та формування культури безпечної поведінки серед усіх учасників руху.

У нашому ліцеї Тиждень супроводжувався тематичними уроками, квестами, виставками малюнків на тему безпеки. практичними заняттями для першокласників, які провели юні інспектори дорожнього руху, представниці учнівського самоврядування.

Формуємо відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.🚓🚦

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Для учнів початкових класів відбулася цікава та пізнавальна інтерактивна зустріч із ювенальними поліцейськими Печерського управління поліції. 👮‍♀️👮‍♂️

Під час бесіди правоохоронці нагадали дітям про правила безпечної поведінки на дорозі; значення дорожніх знаків; важливість світловідбивних елементів; уважність під час переходу пішохідного переходу.Учні із захопленням брали участь у спілкуванні, ставили запитання, ділилися власними спостереженнями та закріплювали знання у формі гри.

Щиро дякуємо ювенальним поліцейським за постійну співпрацю та проведення таких важливих заходів!

Вітаємо з перемогою!

💃 11 листопада став справжнім тріумфом для танцювального колективу “Light of the Dance” 9-Б класу на районному конкурсі “Just Dance”! Наші талановиті дівчата продемонстрували неймовірну майстерність, енергію та синхронність, підкоривши сцену своїм запальним виступом. 🌟 Колектив “Light of the Dance” отримав найвищу нагороду — ГРАН-ПРІ конкурсу!

Щиро вітаємо наших дівчат! Бажаємо вам подальших успіхів та нових танцювальних вершин! 💖

Подорож до Національної бібліотеки України для дітей

Сьогодні учні 2-А класу побували у справжньому царстві книги — Національній бібліотеці України для дітей! Діти із захопленням вирушили у дивовижну мандрівку сторінками казок, енциклопедій і нових цікавих видань. Під час екскурсії вони дізналися, як народжується книга, як її можна знайти у величезному книжковому світі, познайомилися з бібліотекарами та навіть спробували себе у ролі читачів справжньої дитячої бібліотеки. Це була зустріч із натхненням, знаннями та любов’ю до читання! ❤️Нехай відтепер книга стане для кожного найкращим другом і порадником!

День доброти

Сьогодні у нашій початковій школі панувала неймовірна атмосфера тепла, усмішок та щирої доброти! Ми відзначили Всесвітній день доброти (World Kindness Day), перетворивши звичайний день на справжнє свято чуйності та дружби.

Наші інтерактивні заходи були спрямовані на те, щоб кожен учень відчув радість дарувати добро і ділитися ним.

Дякуємо всім за те, що робите нашу школу таким чуйним та затишним місцем! Нехай доброта завжди живе у ваших серцях!

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо, наших гуртківців – переможців першості міста Києва зі спортивного (туристського) орієнтування!

Молодша вікова категорія:

3 місце- Прус Олександра,

4 місце – Марценюк Олександр та Ярема Тарас

Середня вікова категорія:

4 місце- Лях Дарина

4 місце – Синягін Денис

Старша вікова категорія:

2 місце – Михайлюк Владислава

3 місце- Макарчук Вероніка

2 місце- Масалітова Дар’я

Молодці!!!

Так тримати!💯💪

Товариський матч з волейболу

5 листопада відбувся товариський матч з волейболу між батьками та учнями нашої ліцейної родини.🫶

Незважаючи на запеклу боротьбу, перемогу здобула “дружба”!

І це стало справжнім святом спорту, наповненим азартом та здоровою конкуренцією, де вкотре домінували досвід та злагодженість команди батьків і молодість та енергія команди учнів. Головним призом стало спілкування.💪👏

Ми ще раз переконалися, що здорова родина – здорова нація, а батьки та діти вміють змагатися “пліч-о-пліч”!💓😊

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Олексія Литвинова, учня 7-А класу, із блискучим виступом на шаховому турнірі “Ocean Plaza Chess Cap”!

Олексій продемонстрував неабияку майстерність, стратегічне мислення та волю до перемоги, заслужено виборовши І місце! 🥇Особливо радіємо, що під час цього турніру Олексій виконав норму ІІІ (третього) спортивного розряду!

Вітаємо Олексія з цим значним успіхом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові шахові вершини!

Зустріч з полярником Юрієм Отрубою

Поки в Україні панує різнобарвна осінь, в Антарктиці – весна! Наразі на крижаному континенті працює команда ХХХ ювілейної Української антарктичної експедиції. А тут, у Києві, наш ліцей мав честь приймати у своїх стінах досвідченого полярника, геофізика, керівника ряду експедицій пана Юрія Отрубу. Юрій Отруба є справжнім рекордсменом, адже вже вісім разів зимував на українській антарктичній станції «Академік Вернадський», що розташована на острові Галіндез в архіпелазі Аргентинських островів. Задумайтесь, кожна така експедиція триває рік! Під час зустрічі пан Юрій поділився з учнями враженнями про життя і роботу в суворих умовах Антарктики, розповів про наукові дослідження, які проводить Україна, та показав дітям унікальні відео, відзняті нашими полярниками. Діти слухали із захопленням, ставили багато запитань, особливо про тваринний світ Антарктики: пінгвінів, тюленів, птахів. Наших допитливих учнів цікавило все: від найнижчої температури, зафіксованої в Антарктиці до можливості погладити пінгвінів. Цікаво було дізнатися, що Україна має власний науково-дослідницький криголам «Ноосфера», який, до речі, лише декілька днів тому дістався Антарктики. Дізналися діти й історію виникнення станції «Академік Вернадський» та відомості про передачу її за символічну ціну нашій країні Британією. Найактивніші учні отримали від пана Юрія на згадку про чудову зустріч конверти із зображенням мапи Антрактиди та штампом ХХІХ Української антарктичної експедиції.Сьогоднішня зустріч відкрила для наших учнів новий, незбагненний світ Антарктики. Дехто навіть зацікавився професією геофізика, як пан Юрій. Тож хто зна, можливо ця зустріч надихне когось з наших учнів доєднатися до складу українських наукових експедицій до Антарктики в майбутньому. Ми ж дякуємо Національний антарктичний науковий центр за надану можливість організувати пізнавальну зустріч, а пану Юрію Отрубі за цікаву, живу розповідь про крижаний континент. Бажаємо нашим науковцям багато нових досягнень у вивченні Антарктики, а полярникам, як наразі перебувають на материку , шлемо вітання від Ліцею 80 м. Києва.