Пошук:

Шановні батьки! З 1 квітня у столиці розпочався прийом заяв до перших класів, який триватиме до 31 травня. Цьогоріч подати заявку можна онлайн через Портал послуг у розділі “Запис дитини до школи”.

Напередодні канікул у ліцеї тривав Тиждень іноземних мов. Діти поринули у дивовижний світ казок. Було оформлено “Fairy Tale Corner” – виставку малюнків казкових героїв учнів 1-4 класів та ілюстрацій до відомих казок, які учні 5-7 класів створювали за допомогою ШІ технологій. Учні взяли участь у вікторинах, конкурсах та іграх, демонструючи свої знання та кмітливість. Першокласники з захопленням слухали казки англійською мовою, які їм читали учні 9 класу. Також діти написали свої власні історії, які вони із задоволенням читали своїм друзям.

Бути доброчесним — означає проявляти порядність, людяність, справедливість, а не керуватися своїми вигодами для власного блага. Доброчесність також є стандартом поведінки в родині, колективі, громаді, суспільстві. Доброчесна людина завжди ставить запитання: «Що я можу зробити корисного для інших?». Напередодні весняних канікул, підчас ранкових зустрічей, учнівські колективи 5-х та 7-х класів обговорили питання доброчесності в освітньому середовищі. Намагаємось бути доброчесними!

20 березня представниці учнівського самоврядування ліцею взяли участь в інформаційно- просвітницькому інтенсиві “Як стати кандидатом мрії”, який відбувся в Київському молодіжному центрі. Захід спрямований на молодь, яка прагне дізнатися більше про сучасний ринок праці та розвинути ключові навички для успішної кар’єри. У рамках заходу проведено інтерактивні дискусії з експертами та практичні вправи.

Щороку 5 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день енергоефективності. Мета його проведення – проінформувати населення про важливість заощадження енергії та навчити домогосподарства та комерційних споживачів раціональніше використовувати енергоносії. З кожним роком проблеми, пов’язані з використанням енергії набувають більшої актуальності. Сьогодні учні дізналися багато цікавого про те, як кожен з нас може зробити свій внесок у збереження енергії, обговорювали важливість енергозбереження і ділилися власними ідеями, як зменшити споживання енергії вдома.