STEM майбутнього в нашому ліцеї!

Сьогодні в рамках профорієнтаційної роботи та співпраці з ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Національного університету харчових технологій відбулися виїзні майстер-класи. Учні 8-10 класів занурилися у світ передових технологій та інновацій: Робототехніка та штучний інтелект: Сергій Володін та Олександр Савчук представили інтерактивну модель робототехнічного комплексу. Учні познайомилися з різними видами роботів — промисловими, побутовими, медичними та навчальними, а також дізналися, як штучний інтелект та машинне навчання сприяють їхньому розвитку; Проєктування гнучкого паковання: Юрій Доломакін та Сергій Кадомський провели практичний майстер-клас з використання AutoDesk Inventor для створення гнучкого паковання — важливого елемента у сучасній харчовій та нехарчовій промисловості; Розумний будинок: Петро Зінькевич продемонстрував можливості конструктора на базі Arduino, який дозволяє автоматизувати освітлення, температуру, безпеку та навіть догляд за рослинами вдома; Енергомоделювання та адаптація будівель до зміни клімату: Наталія Іващенко розповіла про сертифіковані “зелені” будівлі, програмне забезпечення для енергоефективності та вплив будівель на клімат; Комунікація, бізнес і психологія: Олена Пивоваренко провела лекції про мовнокомунікативні студії у кіберпросторі та психологію бізнесу. Ця подія відбулася завдяки організаторам — Дмитру Люльці та Олені Бабановій. Дякуємо всім учасникам та спікерам за цікавий день! Разом створюємо майбутнє!